EnPro Teknoloji

2003 Yılında marka bağımsız Sistem Entegratörü olarak kurulan şirketimiz; Kamera Sistemleri, Hırsız Alarm Sistemleri, Konferans Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri, Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri, Geçiş Sistemleri, Bilişim Sistemleri, Network Sistemleri, Depolama Sistemleri, Entegrasyon, SCADA,  OT&VT ve  Data&Elektrik Altyapısı konularında entegre çözümler sunmaktadır. Birçok markanın Çözüm ortaklığı ve Temsilciliğini yürütmekle birlikte Dell, Hp, H3C, Acer, Lenovo, Bosch, Dedectomat, Detnov, Schneider, Vguard … vb uluslararası markalarının yetkili çözüm ortaklığını yapmaktadır.  Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da dürüst ve üstün hizmet anlayışının sonucu olan müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı kalarak, donanımlı personeliyle birlikte gelişimini sürdürmeye odaklanmıştır.

Deneyimli ve uzman kadrosu ile çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren kurumların ve özel şirketlerin verimliliğini arttırmak, güvenlik seviyelerini yükseltmek, maliyetlerini düşürmek, mal ve can güvenliğini sağlamak amacı ile teknoloji ve altyapı ihtiyaçlarının tespiti, zayıf akım sistemleri,  network sistemleri, bina otomasyon sistemleri, elektrik ve data altyapısı ve Scada sistemlerinin kurulması, mevcut sistemlerinin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi, periyodik bakımlarının yapılması ve yeni teknolojiler ile tanıştırılarak bunların adaptasyon ve entegrasyonlarının yapılması konularında çözümler üretmektedir.

İhtiyaca yönelik en uygun yatırımlarının neler olduğu, mevcut yatırımların verimlilik durumlarının gözden geçirilmesi ve raporlanması, ihtiyaç duyulan malzeme ve hizmetlerin tedarik edilmesi, müşteri platformuna uygulanması, iş süreçlerine uygun otomasyon yazılımlarının geliştirilmesi ve dönemsel bakım-onarım anlaşmalarının yapılması ana iş kollarımızı oluşturmaktadır.

Müşterilerimizin mal ve can güvenliğinin üst seviyelerde sağlanabilmesi için çalışmaktayız. Tasarladığımız sistemleri birbiri ile uyumlu ve entegre çalışacak şekilde dizayn ederek daha az iş gücü ile müşterilerimizin daha etkin çalışmasını sağlamaktayız.

Kısaca Enpro Teknoloji; kurum ve özel şirketlerin teknoloji ve güvenlik sistemleri ile ilgili tüm ihtiyaç ve hizmetlerini marka bağımsız olarak bir noktadan alabilmelerini sağlayacak bir yapıda kurulmuş olup yurt içinde ve yurt dışında çalışmalarını sürdürmektedir. Bilişim, Güvenlik ve Bina otomasyon sistemleri çözümlerinin uçtan uca bir bütün olarak değerlendirilmesi ve çözülmesi gerekliliğinin farkında olup bu hizmetleri kesintisiz olarak sağlamaktadır.

Çalışma yaptığımız her konuda ayrı ayrı uzmanlaşmış teknik personelleri ile siz müşterilerimizi her kaynağı daha etkin kullanarak güvenli, hızlı ve sorunsuz çalışan sistemler ile daha iyi bir geleceğe taşımak için çalışmaktadır.

image